Images tagged "test"

0 thoughts on “Images tagged "test"

 1. Karolina

  Bardzo polecam szkole 😊 można się dużo nauczyć i dowiedzieć od kapania dziecka po przez ubieranie i rozmowy o diecie oraz depresji poprodowej i nie tylko 😀 Pokazywana jest sala porodowa a na każde pytanie dostaje się konkretną odpowiedź 😉 mimo że miałam cc szłam o wiele spokojniejsza 😊 wszystkie panie sympatyczne 😘 polecam z całego serca ❤️

  Reply
 2. Klaudia

  Polecamy i zachęcamy do brania udziału w szkole rodzenia 🙂
  Pani Kasia super prowadzi zajęcia 🙂

  Reply
 3. Ania_M

  Bocianek to rewelacyjna forma zajęć, która pozwala przede wszystkim na obalenie mitów, o których ciągle słyszy przyszła mama, bądź tendencyjnie wyczytuje na różnorakich forach (również popełniłam ten błąd). Szkoła uczy nie tylko – jak przetrwać ostatnie godziny ciąży, ale również jak się do nich przygotować fizycznie i psychicznie oraz jak „przetrwać” ostatnie tygodnie z mniejszymi boleściami i uśmiechem na twarzy. Zajęcia w pełni profesjonalne, sale wyposażone optymalnie pod potrzeby mam i tatusiów, fachowa kadra, z którą spotkamy się potem na sali porodowej. Polecam serdecznie.

  Reply
 4. Andżelika

  Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia w Bocianku 🙂

  Uczęszczaliśmy z mężem w zeszłym roku. Atmosfera świetna! Prowadzące supeeer!
  Zajęcia prowadzone konkretnie i na temat, z nutką rozluźniającego humoru 🙂 Ciekawe, zawierające dużo informacji praktycznych. Panie obiektywnie uświadomiły nam czego możemy się spodziewać zarówno w trakcie, po porodzie, jak i później w domu. Mąż zrozumiał „powagę sytuacji” i na wszystko był przygotowany 🙂

  Duży nacisk na karmienie piersią. Pani Kasia- Certyfikowany Doradca Laktacyjny baaardzo nam pomogła, za co serdecznie dziękuję 🙂 🙂 w razie jakichkolwiek kłopotów z karmieniem polecam kontakt z nią i podjęcie walki!

  Ćwiczenia wspaniałe. Żałuję, że w Kołobrzegu nie ma stale dostępnych takich bezpiecznych zajęć sportowych dla przyszłych mam 🙁

  Dziękuję serdecznie i pozdrawiam 🙂

  Reply
 5. Mama Marysi

  Szkołę rodzenia bardzo polecam, luźna atmosfera i fachowo przekazana wiedza. Myślę, że każda ciężarna po zajęciach poczuje się troszkę pewniej.
  Jeśli chodzi o szpital i poród w Kołobrzegu… cudownie! Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że na oddziale pracują wspaniałe osoby, zarówno lekarze jak i położne. Ogromny plus za atmosferę panującą na oddziale.
  A więc… jeśli rodzicie w Kołobrzegu- bądźcie nastawieni pozytywnie.
  A my dziękujemy za wszystko!

  Reply
 6. Marta z Jasiem :)

  Gorąco polecam! Sympatycznie, fachowo i na temat z poczuciem humoru. Bez straszenia ale też bez lukrowania tematyki ciążowej i porodowej. Super prowadzące, ciekawe zajęcia i duża dawka wiedzy, z której nie raz skorzystałam i pewnie jeszcze skorzystam.

  Kasia-dziękuję dzięki Tobie mam największy skarb na świecie, zainteresowanym- POLECAM!

  Reply
 7. Karolina i Patryk

  Chciałam serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w szkole Bocianek. Mnóstwo cennych informacji, które pozwoliły nam z mężem spokojnie podejść do ciąży, do porodu oraz do wychowania naszej córeczki. Pani Kasia orqz Pani Marzena odpowiednio nastawily na rozwiązanie dzięki czemu nie było paralizujacego strachu na sali porodowej. Program zawiera wysyłkie ważne tematy, materiał przekazany jest w sposób jasny i wyczerpujący. Nie zdażyło się żebyśmy zostali bez odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. Serdecznie pozdrawiamy cały zespół i dziękujemy za fachowa wiedzę, milo spędzony czas i przyjemna atmosferę 😉

  Reply
 8. KaStepka

  Zachęcam i serdecznie polecam Szkołę Bocianek przyszłym Mamom oraz ich Mężom/chłopakom/partnerom☺ Świetni prowadzący (Kasia i Marzenka – uwielbiam Was) i wogole super atmosfera, bardzo dużo się dowiedzielismy co i jak, nawiązaliśmy fajne znajomości z innymi Mamami. Kasiu – jesteś prawdziwą położną z powołania. JESZCZE RAZ POLECAM☺

  Reply
 9. Karolina i Tomek z Koszalina

  Mieliśmy wraz z mężem przyjemność przeżyć już poród w szpitalu w Kołobrzegu, z pomocą Pai Kasi z tej szkoły rodzenia. Nie uczestniczyliśmy tutaj w zajęciach, jednakże wiedząc że wykłady prowadzą takie położne jak Pani Kasia ze spokojem możemy polecić tą szkołę. Rodziliśmy w marcu tego roku i mamy na prawdę bardzo dobre wspomnienia z tego wyjątkowego przeżycia. Bardzo profesjonalne podejście Pani Kasi i spokój jaki w sobie ma przełożyły się na cały poród, i na nasze samopoczucie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez komplikacji. Maluszek ma już 2 miesiące, jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko i serdecznie polecamy i tą szkołę jak i szpital w Kołobrzegu. Pozdrawiamy

  Reply
 10. Karina Kochańska-Mazurkiewicz

  Właśnie zakończyłam kurs w szkole „BOCIANEK”. Dużo fajnych, ciekawych tematów, bardzo profesjonalne położone. Sympatyczna atmosfera. Gorąco polecam szkołę – szczególnie kobietom, które będą rodzić po raz pierwszy. Pozdrawiam całą moją grupę i życzę szczęśliwego rozwiązania:)

  Reply
 11. Paulina

  Uczestniczyłam w zajęciach w Szkole Rodzenia Bocianek i bardzo polecam!Miła i luźna atmosfera, bardzo kompetentni prowadzący, dużo ciekawych informacji. Mimo, że jest to moja druga ciąża i długo zastanawiałam się czy chodzić do szkoły nie żałuje ani minuty.Poza tym bardzo dużo dają również ćwiczenia prowadzone przez Panie rehabilitantki.Uczą one jak ulżyć sobie poprzez ćwiczenia, jak również pokazują jak oddychać w poszczególnych fazach porodu.Ogólnie BARDZO POLECAM KAŻDYM PRZYSZŁYM RODZICOM!!!!!Będe bardzo miło wspominać czas tam spędzony:)

  Reply
 12. nuanda

  Szkoła zdecydowanie godna polecenia !!!
  Zajęcia są prowadzone profesjonalnie a wiedza na nich zdobyta jest bardzo przydatna!!!
  Czy to pierwsza ciąża czy też piąta … warto uczęszczać do tej szkoły !!!

  Reply
 13. Kwietniówka 2015

  Kilka słów o kołobrzeskim Bocianku- dzięki tej szkole rodzenia mąż przekonał się do udziału w porodzie, a dokładnie nabrał pewności, że będzie potrzebny. Polecam wszystkim przyszłym rodzicom, którzy obawiają się porodu i podchodzą do niego z wielkim stresem. My, dzięki zajęciom opanowaliśmy troszkę emocje i podchodzimy do porodu jak do naturalnej rzeczy, która nie musi być traumatycznym przeżyciem, ale wspólnym powitaniem naszego maluszka. Najwięcej wyniosłam z zajęć odnośnie porodu, laktacji i opieki nad noworodkiem. Nieocenione okazały się również ćwiczenia(choć byłam do nich sceptycznie nastawiona)a, dzięki nim odżyłam i znów mogłam się poruszać 🙂 Jedyne moje zastrzeżenia to zajęcia z dietetykiem, gdzie zabrakło szerszej informacji na temat diety laktacyjnej.
  Dziękujemy za wiedzę i wyciszenie negatywnych emocji w tym trudnym przedporodowym okresie.
  Pozdrawiam
  Kwietniówka 2015

  Reply
 14. słuchacz

  Wspólnie z partnerką uczestniczyliśmy w zajęciach szkoły rodzenia. I stwierdzamy, iż :
  – panie prowadzące bardzo sympatyczne, szczególnie p. Kasia,
  – dużo ciekawej wiedzy, oraz ćwiczeń,
  – fajny klimat.
  Na pewno jesteśmy trochę mądrzejsi i mamy nadzieję, iż to Nam tylko ułatwi start z naszym skarbem.
  Serdecznie polecamy i będziemy miło wspominać :-))))))))))))
  M&J&N 2014

  Reply
  1. rodzice;)

   Wraz z mężem niedawno ukończyliśmy kurs dla przyszłych rodziców w szkole rodzenia Bocianek i chcieliśmy raz jeszcze bardzo podziękować wszystkim prowadzącym, a w szczególności Panią położnym i Pani z rehabilitacji. Wszystkim spodziewającym się dzidziusia serdecznie polecamy udział w kursie, a z pewnością profesjonalna i bardzo umiejętnie przekazywana wiedza pozwoli na lepsze przygotowanie się do tej pięknej chwili. Jedynym mankamentem była sala w której prowadzone były spotkania, nie tylko ze względu na remont panujący na terenie szpitala. Uważamy, iż takie zajęcia zasługują na salę do nich profesjonalnie przygotowaną, w równym stopniu jak kadra je prowadząca.
   Dziękujemy i pozdrawiamy!
   A&W

   Reply